Sala Rosyjska

Największa z naszych sal, o łącznej powierzchni 65m², zapewnia komfortowe warunki podczas organizowanych konferencji, czy spotkań biznesowych.

Sala Pruska

Sala „uszyta na miarę”,  o powierzchni 20m², przeznaczona jest dla grup 20-osobowych w układzie kinowym.

Sala Austriacka

Kameralna sala o powierzchni 15m² została przystosowana do organizowania rozmów rekrutacyjnych oraz małych spotkań biznesowych.

Sala bankietowa

Wyposażona w ekran i rzutnik oraz wysokiej klasy sprzęt audio sala bankietowa, może zmienić się w salę konferencyjna mogącą pomieścić do 100 os.

Konferencje

HOTEL CENTRUM SOSNOWIEC, zdobywca prestiżowych wyróżnień za wysoki standard i jakość usług, oddaje do Państwa dyspozycji sale konferencyjne o łącznej powierzchni 200m2.

Obiekt zlokalizowany w centrum miasta, posiada ogromne atuty logistyczne, które wzbogaca własny parking dostępny całą dobę.

W HOTELU CENTRUM SOSNOWIEC oferujemy:

  • sale dostosowane do potrzeb wydarzenia
  • kompleksowe wyposażenie multimedialne
  • profesjonalną obsługę oraz wsparcie techniczne
  • bogatą ofertę gastronomiczną Restauracji Warszawskiej
  • szybkie łącze Internetowe WiFi.

HOTEL CENTRUM SOSNOWIEC zapewnia profesjonalne warunki dla organizacji różnych wydarzeń- nie tylko spotkań biznesowych, czy bankietów, ale także szkoleń i warsztatów, rozmów rekrutacyjnych, śniadań biznesowych.

Oferta

Napisz lub Zadzwoń

Galeria

Sebastian Kaniuk

Bywam w tym hotelu w zasadzie od momentu kiedy został otwarty. Właściwie to nie ma się czego tu czepiać. Profesjonalna ale zdecydowanie przyjazna obsługa. Mieszkam w dwóch pokojach, w zależności od dostępności. Zawsze czysto, schludnie. bardzo dobre śniadania. Ogromnym atutem jest Restauracja Warszawska. Serwowane potrawy są naprawdę dużej klasy. Zawsze świeże. Estetycznie podane. I co pewnie najważniejsze - ceny. Zarówno pokoi jak i ceny w restauracji - duża klasa.

Sabrina Taglienti

Me & my boyfriend had a fabulous stay!!!!! The room was lovely, great tv, nice & warm in winter!!! The restaurant is amazing & very romantic! Right in the centre of the town, close to shops, restaurants & bars!!!

Aleksandra Stępińska

Serdecznie polecam. Klimatyczny wystrój, świetne jedzenie i doskonała obsługa. Bez wątpienia jeszcze tam zawitam. Zdecydowanie zasłużone 5 gwiazdek

Bądź z nami na bieżąco!

32 266 97 23
698 504 949

ul. Modrzejowska 3,
41-200 Sosnowiec

50.277387,19.127315,17